| Marka | BELKIN |
| Ana bilgisayar arabirimi | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A port sayısı | 2 |
| HDMI port sayısı | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-C port sayısı | 1 |
| USB Güç Dağıtımı | Evet |
| USB Güç Sağlama incelemesi | 3.0 |
| ...’a kadar USB Güç Sağlama | 100 W |
| HDMI versiyonu | 1.4 |
| Ürün rengi | Gümüş |
| HD türü | 4K Ultra HD |
| Dişli göbeği arayüzü | HDMI, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Güç kaynağı türü | USB |
| Genişlik | 90 mm |
| Derinlik | 45 mm |
| Yükseklik | 13 mm |
| Ağırlık | 58 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84719000 |
| Kablo uzunluğu | 0,125 m |
| ...’a kadar USB Güç Sağlama | 100 W |
| Ağırlık | 58 g |
| Ana bilgisayar arabirimi | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Derinlik | 45 mm |
| Dişli göbeği arayüzü | HDMI, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Genişlik | 90 mm |
| Güç kaynağı türü | USB |
| HD türü | 4K Ultra HD |
| HDMI port sayısı | 1 |
| HDMI versiyonu | 1.4 |
| Kablo uzunluğu | 0,125 m |
| Marka | BELKIN |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Ürün rengi | Gümüş |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A port sayısı | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-C port sayısı | 1 |
| USB Güç Dağıtımı | Evet |
| USB Güç Sağlama incelemesi | 3.0 |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84719000 |
| Yükseklik | 13 mm |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.354,33 TL | 4.354,33 TL |
| 2 | 2.177,17 TL | 4.354,33 TL |
| 3 | 1.451,44 TL | 4.354,33 TL |
| 4 | 1.088,58 TL | 4.354,33 TL |
| 5 | 870,87 TL | 4.354,33 TL |
| 6 | 725,72 TL | 4.354,33 TL |
| 7 | 622,05 TL | 4.354,33 TL |
| 8 | 544,29 TL | 4.354,33 TL |
| 9 | 483,81 TL | 4.354,33 TL |
| 10 | 435,43 TL | 4.354,33 TL |
| 11 | 395,85 TL | 4.354,33 TL |
| 12 | 362,86 TL | 4.354,33 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.354,33 TL | 4.354,33 TL |
| 2 | 2.177,17 TL | 4.354,33 TL |
| 3 | 1.451,44 TL | 4.354,33 TL |
| 4 | 1.088,58 TL | 4.354,33 TL |
| 5 | 870,87 TL | 4.354,33 TL |
| 6 | 725,72 TL | 4.354,33 TL |
| 7 | 622,05 TL | 4.354,33 TL |
| 8 | 544,29 TL | 4.354,33 TL |
| 9 | 483,81 TL | 4.354,33 TL |
| 10 | 435,43 TL | 4.354,33 TL |
| 11 | 395,85 TL | 4.354,33 TL |
| 12 | 362,86 TL | 4.354,33 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.354,33 TL | 4.354,33 TL |
| 2 | 2.177,17 TL | 4.354,33 TL |
| 3 | 1.451,44 TL | 4.354,33 TL |
| 4 | 1.088,58 TL | 4.354,33 TL |
| 5 | 870,87 TL | 4.354,33 TL |
| 6 | 725,72 TL | 4.354,33 TL |
| 7 | 622,05 TL | 4.354,33 TL |
| 8 | 544,29 TL | 4.354,33 TL |
| 9 | 483,81 TL | 4.354,33 TL |
| 10 | 435,43 TL | 4.354,33 TL |
| 11 | 395,85 TL | 4.354,33 TL |
| 12 | 362,86 TL | 4.354,33 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.354,33 TL | 4.354,33 TL |
| 2 | 2.177,17 TL | 4.354,33 TL |
| 3 | 1.451,44 TL | 4.354,33 TL |
| 4 | 1.088,58 TL | 4.354,33 TL |
| 5 | 870,87 TL | 4.354,33 TL |
| 6 | 725,72 TL | 4.354,33 TL |
| 7 | 622,05 TL | 4.354,33 TL |
| 8 | 544,29 TL | 4.354,33 TL |
| 9 | 483,81 TL | 4.354,33 TL |
| 10 | 435,43 TL | 4.354,33 TL |
| 11 | 395,85 TL | 4.354,33 TL |
| 12 | 362,86 TL | 4.354,33 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.354,33 TL | 4.354,33 TL |
| 2 | 2.177,17 TL | 4.354,33 TL |
| 3 | 1.451,44 TL | 4.354,33 TL |
| 4 | 1.088,58 TL | 4.354,33 TL |
| 5 | 870,87 TL | 4.354,33 TL |
| 6 | 725,72 TL | 4.354,33 TL |
| 7 | 622,05 TL | 4.354,33 TL |
| 8 | 544,29 TL | 4.354,33 TL |
| 9 | 483,81 TL | 4.354,33 TL |
| 10 | 435,43 TL | 4.354,33 TL |
| 11 | 395,85 TL | 4.354,33 TL |
| 12 | 362,86 TL | 4.354,33 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.354,33 TL | 4.354,33 TL |
| 2 | 2.177,17 TL | 4.354,33 TL |
| 3 | 1.451,44 TL | 4.354,33 TL |
| 4 | 1.088,58 TL | 4.354,33 TL |
| 5 | 870,87 TL | 4.354,33 TL |
| 6 | 725,72 TL | 4.354,33 TL |
| 7 | 622,05 TL | 4.354,33 TL |
| 8 | 544,29 TL | 4.354,33 TL |
| 9 | 483,81 TL | 4.354,33 TL |
| 10 | 435,43 TL | 4.354,33 TL |
| 11 | 395,85 TL | 4.354,33 TL |
| 12 | 362,86 TL | 4.354,33 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.354,33 TL | 4.354,33 TL |
| 2 | 2.177,17 TL | 4.354,33 TL |
| 3 | 1.451,44 TL | 4.354,33 TL |
| 4 | 1.088,58 TL | 4.354,33 TL |
| 5 | 870,87 TL | 4.354,33 TL |
| 6 | 725,72 TL | 4.354,33 TL |
| 7 | 622,05 TL | 4.354,33 TL |
| 8 | 544,29 TL | 4.354,33 TL |
| 9 | 483,81 TL | 4.354,33 TL |
| 10 | 435,43 TL | 4.354,33 TL |
| 11 | 395,85 TL | 4.354,33 TL |
| 12 | 362,86 TL | 4.354,33 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.354,33 TL | 4.354,33 TL |
| 2 | 2.177,17 TL | 4.354,33 TL |
| 3 | 1.451,44 TL | 4.354,33 TL |
| 4 | 1.088,58 TL | 4.354,33 TL |
| 5 | 870,87 TL | 4.354,33 TL |
| 6 | 725,72 TL | 4.354,33 TL |
| 7 | 622,05 TL | 4.354,33 TL |
| 8 | 544,29 TL | 4.354,33 TL |
| 9 | 483,81 TL | 4.354,33 TL |
| 10 | 435,43 TL | 4.354,33 TL |
| 11 | 395,85 TL | 4.354,33 TL |
| 12 | 362,86 TL | 4.354,33 TL |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | 4.354,33 TL | 4.354,33 TL |
| 2 | 2.177,17 TL | 4.354,33 TL |
| 3 | 1.451,44 TL | 4.354,33 TL |
| 4 | 1.088,58 TL | 4.354,33 TL |
| 5 | 870,87 TL | 4.354,33 TL |
| 6 | 725,72 TL | 4.354,33 TL |
| 7 | 622,05 TL | 4.354,33 TL |
| 8 | 544,29 TL | 4.354,33 TL |
| 9 | 483,81 TL | 4.354,33 TL |
| 10 | 435,43 TL | 4.354,33 TL |
| 11 | 395,85 TL | 4.354,33 TL |
| 12 | 362,86 TL | 4.354,33 TL |


